Κυριακή 5 Μαΐου 2019

Φωτορεπορτάζ του αγώνα Περιστέρι - Κολοσσός Ρόδου (Πανελλήνιο Εφήβων)

Φωτορεπορτάζ του αγώνα ΠΑΟΚ – ΟΑ Χανίων (Πανελλήνιο Νεανίδων)

Φωτορεπορτάζ του αγώνα Πρωτέας Βούλας – Πιερικός Αρχέλαος (Πανελλήνιο Νεανίδων)

Πρωταθλητής Ελλάδος στις Νεάνιδες ο Πρωτέας Βούλας - Δηλώσεις Τσεμπέρη και Χατζηιωάννου

Αήττητος ο Πρωτέας Βούλας κατέκτησε την πρώτη θέση του 33ου Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Νεανίδων που διεξάγεται στην Ιστιαία. Στον πέμπτο και τελευταίο της αγώνα η ομάδα της Βούλας επικράτησε με 70-46 του Πιερικού-Αρχέλαου.

Ζωντανά στις 14:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ (Πανελλήνιο Εφήβων)

Καταδικάζει τη ρατσιστική επίθεση στον Κόμματο ο Ερμής Αγιάς.

Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Ο Ερμής Αγιάς καταγγέλλει την ρατσιστική επίθεση που δέχτηκε ο αθλητής μας Νέστωρας Κόμματος από τον διαιτητή της χτεσινής αναμέτρησης με την Καστοριά, Μπίτη.

Άρης - Προμηθέας 70-65 (Πανελλήνιο Εφήβων) - Δηλώσεις Μπουσβάρου και Βλάσιο

Μεγάλη νίκη στο ντέρμπι της τελευταίας αγωνιστικής του 46ου Πανελληνίου Εφήβων που ολοκληρώνεται σήμερα στην Ελευθερούπολη πέτυχε ο Άρης, καθώς επικράτησε με 70-65 του Προμηθέα Πάτρας και βρίσκεται πολύ κοντά στην τρίτη θέση και το χάλκινο μετάλλιο.

Φωτορεπορτάζ του αγώνα Άρης - Προμηθέας (Πανελλήνιο Εφήβων)

Ζωντανά στις 13:00 Παναθηναϊκός ΑΟ – ΣΚ Σύλλας Αιδηψού (Πανελλήνιο Νεανίδων)

ΠΑΟΚ – ΟΑ Χανίων 82-56 (Πανελλήνιο Νεανίδων) - Δηλώσεις Μασλαρινού και Μανουσάκη

Ο ΠΑΟΚ κατέκτησε την τρίτη θέση του 33ουΠανελλήνιου Πρωταθλήματος Νεανίδων που διεξάγεται στην Ιστιαία, καθώς επικράτησε των Χανίων με 82-56.

Ζωντανά στις 11:00 Πρωτέας Βούλας – ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος (Πανελλήνιο Νεανίδων)

Ζωντανά στις 12:00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ–ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ (Πανελλήνιο Εφήβων)

To τέλος της κανονικής διάρκειας του αγώνα Ολυμπιακός Βόλου - Τιτανες Παλαμά 48-57 (Τελικός κορασίδων Θεσσαλίας) 4/5/2019

Ζωντανά στις 9:00 ΠΑΟΚ – ΟΑ Χανίων (Πανελλήνιο Νεανίδων)

Ζωντανά στις 10:00 ΑΡΗΣ–ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (Πανελλήνιο Εφήβων)

Φωτορεπορτάζ του αγώνα Πιερικός Αρχέλαος – ΠΑΟΚ (Πανελλήνιο Νεανίδων)

Οι Απονομές και οι Πανηγυρισμοί των Τιτάνων Παλαμά από τον τελικό κορασίδων Θεσσαλίας (4/5/2019)

Κλικ από τις απονομές μεταλλίων και κυπέλλου στις κορασίδες των Τιτάνων Παλαμά (Τελικός κορασίδων Θεσσαλίας)

Το τέλος του αγώνα Ερμής Αγιάς-Καστοριά (Α2 Εθνική) 4/5/2019

Σάββατο 4 Μαΐου 2019

Πρωταθλήτριες Θεσσαλίας για 8η φορά οι Κορασίδες των Τιτάνων Παλαμά!!!!

Στο  κλειστό του Αλκαζαρ οι Τιτάνες Παλαμά ήταν ο μεγάλος νικητής του τελικού των Κορασίδων της ΕΣΚΑΘ κερδίζοντας στην παράταση με 48-57 τον Ολυμπιακό Βόλου.

Δηλώσεις Παπαδόπουλου-Καραγιάννη μετά τον αγώνα Ερμής Αγιάς-Καστοριά (Α2 Εθνική) 4/5/2019

Στο Αστυνομικό Τμήμα η συνέχεια του Ερμής-Καστοριά

Στην Αστυνομική Διεύθυνση Λάρισας «συνεχίζεται» η αναμέτρηση του Ερμή με την Καστοριά!!!

Φωτορεπορτάζ του αγώνα Κολοσσός Ρόδου - Άρης (Πανελλήνιο Εφήβων)

Το πανόραμα των αγώνων του Πανελλήνιου Εφήβων (4η ημέρα)

Το πανόραμα των αγώνων της Τελικής Φάσης του 46ου Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Εφήβων που διεξάγεται στην Ελευθερούπολη μετά και τους αγώνες της 4ης ημέρας έχει ως εξής:

Φωτορεπορτάζ του αγώνα Σύλλας Αιδηψού – Πρωτέας Βούλας (Πανελλήνιο Εφήβων)