Α1 Γυναικών
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 7ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:
Σάββατο 30 Νοεμβρίου
ΣΕΦ (αιθ. 5) 13.00 Ολυμπιακός-Ελευθερία Μοσχάτου
Τσολάκος-Τσαχάκης-Τεφτίκης (Μπουρνάς)
Κυριακή 1 Δεκεμβρίου
Ιωαννίνων (Νέο) 14.00 ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ
Ζαχαρής-Γεωργούλης-Μπουγλος Π. (Κασιούμης)
Εσπέρου 12.30 Εσπερίδες-ΟΑ Χανίων
Παντελίδης-Φάκαρος-Μαρίγλη (Ντάβαρης)
Λευκάδας 16.00 Νίκη Λευκάδας-Σπόρτιγκ
Παναγιώτου-Λογοθέτης-Μαρινάκης (Κανελλόπουλος)
Αγ. Δημητρίου (Νέο) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Παναθηναϊκός
Τσώνος-Τσάτσης-Τηγάνης (Γολεγού)
Μελισσίων 14.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Δάφνη Αγ. Δημητρίου
Τσαρούχα-Παπαφωτίου-Γεράνιος (Λιμνιάτης)
Α2 Γυναικών
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 7ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι:
Κυριακή 1 Δεκεμβρίου
1ος Όμιλος
Χίου 13.00 Αιγέας Χίου-ΑΟ Άργους Οι Δαναοί
Αναστασόπουλος-Τούσης
ΣΕΦ (αίθ. 6) 13.00 Πανιώνιος-Αθηναϊκός
Καλογεράκης-Ευφραιμίδης (Παπαγιαννόπουλος)
Ηλιούπολης Α 12.00 Ηλιούπολη-Αγ. Παρασκευή
Αυγερινός-Πλατέλλα (Σαμαρτζή)
Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Βούλας-Εύνικος
Νικολοπούλου-Καλαρέμας (Δραμεσιώτης)
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Φοίνικας
Πειραιά Γαρίνη-Χρόνης (Σταματόπουλος)
2ος Όμιλος
ΜΕΝΤ 15.00 ΜΕΝΤ-Πανόραμα
Κομνηνόπουλος-Αντωνέλλου (Ανδρίτσος)
Πυλαίας 13.30 Πυλαία-Άρης Θεσσαλονίκης
Παπαδόπουλος Κ.-Δημακόπουλος (Αχταρίδης)
ΣΣ Κατερίνης 13.00 Πιερικός Αρχέλαος-Ηρακλής
Γκέκας-Δημουλάς (Σαμάλης)
Ν. Ρυσιου 13.30 Αναγέννηση ΝΡ-Ασπίς 2001 Ξάνθης
Τσάλλας-Γιατρόπουλος (Τοζακίδης)
Σερρών 12.00 Πανσερραϊκός-Παναθλητικός
Κουφούδης-Ιορδανίδης (Γιαβρής)
Καλαμαριάς 12.00 Απόλλων Καλ.-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας
Τοπαλίδης-Γρηγοριάδης (Παπαδόπουλος Ν.)
Κυριακή 1 Δεκεμβρίου
1ος Όμιλος
Χίου 13.00 Αιγέας Χίου-ΑΟ Άργους Οι Δαναοί
Αναστασόπουλος-Τούσης
ΣΕΦ (αίθ. 6) 13.00 Πανιώνιος-Αθηναϊκός
Καλογεράκης-Ευφραιμίδης (Παπαγιαννόπουλος)
Ηλιούπολης Α 12.00 Ηλιούπολη-Αγ. Παρασκευή
Αυγερινός-Πλατέλλα (Σαμαρτζή)
Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Βούλας-Εύνικος
Νικολοπούλου-Καλαρέμας (Δραμεσιώτης)
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Φοίνικας
Πειραιά Γαρίνη-Χρόνης (Σταματόπουλος)
2ος Όμιλος
ΜΕΝΤ 15.00 ΜΕΝΤ-Πανόραμα
Κομνηνόπουλος-Αντωνέλλου (Ανδρίτσος)
Πυλαίας 13.30 Πυλαία-Άρης Θεσσαλονίκης
Παπαδόπουλος Κ.-Δημακόπουλος (Αχταρίδης)
ΣΣ Κατερίνης 13.00 Πιερικός Αρχέλαος-Ηρακλής
Γκέκας-Δημουλάς (Σαμάλης)
Ν. Ρυσιου 13.30 Αναγέννηση ΝΡ-Ασπίς 2001 Ξάνθης
Τσάλλας-Γιατρόπουλος (Τοζακίδης)
Σερρών 12.00 Πανσερραϊκός-Παναθλητικός
Κουφούδης-Ιορδανίδης (Γιαβρής)
Καλαμαριάς 12.00 Απόλλων Καλ.-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας
Τοπαλίδης-Γρηγοριάδης (Παπαδόπουλος Ν.)