Α1 Γυναικών
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 5ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:
Σάββατο 9 Νοεμβρίου
Εσπέρου 17.00 Εσπερίδες-Παναθηναϊκός
Ανδρικόπουλος-Ζακεστίδης-Φραγκούλη (Λιμνιάτης)
Λευκάδας 16.00 Νίκη Λευκάδας-ΠΑΟΚ
Καρακάσης-Τσακαλογιάννης-Κανελλόπουλος (Ιωακειμίδης)
ΣΕΦ (βοηθ., αιθ. 5) 13.00 Ολυμπιακός-ΚΑΟ Μελισσίων
Χρηστίδης Π.-Τσαχάκης-Λαζόγκα (Αλέτρας)
Αγ. Δημητρίου (Νέο) 17.30 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ελευθερία Μοσχάτου
Μαυρέλης-Τζίμης-Νικολοπούλου (Παπαδόπουλος Κ.)
Κυριακή 10 Νοεμβρίου
Ιωαννίνων (Νέο) 14.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Δάφνη Αγ. Δημητρίου
Παγώνης-Καρακώστας-Γεωργούλης (Καραδήμας)
Σπόρτιγκ 13.00 Σπόρτιγκ-ΟΑ Χανίων
Τσιμπούρης-Μαρινάκης-Τσακιράκη (Ορφανός Γ.)
Α2 Γυναικών
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Α2 Εθνικής Γυναικών, είναι:
1ος Όμιλος
Σάββατο 9 Νοεμβρίου
Α’Ηλιούπολης 21.00 Ηλιούπολη-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Κούλης Ιωάν.-Καλαρέμας (Σαμαρτζή)
1ος Όμιλος
Σάββατο 9 Νοεμβρίου
Α’Ηλιούπολης 21.00 Ηλιούπολη-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Κούλης Ιωάν.-Καλαρέμας (Σαμαρτζή)
Κυριακή 10 Νοεμβρίου
Χίου 13.00 Αιγέας Χίου-Φοίνικας Πειραιά
Λεβεντάκος-Κυριακού (Μάρης)
Εθν. Αντίστασης 13.45 Αετός Καλλιθέας-Εύνικος
Γαρίνη-Χρόνης (Φαλούκας)
ΣΕΦ (Βοηθ. Αιθ. 6) 13.00 Πανιώνιος-Άργους Δαναοί
Κουτσοδήμος-Χαϊνά (Ευστρατίου)
Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Βούλας-Αγ. Παρασκευή
Γιαννακόπουλος-Μπιτέρνας (Δραμεσιώτης)
Λεβεντάκος-Κυριακού (Μάρης)
Εθν. Αντίστασης 13.45 Αετός Καλλιθέας-Εύνικος
Γαρίνη-Χρόνης (Φαλούκας)
ΣΕΦ (Βοηθ. Αιθ. 6) 13.00 Πανιώνιος-Άργους Δαναοί
Κουτσοδήμος-Χαϊνά (Ευστρατίου)
Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Βούλας-Αγ. Παρασκευή
Γιαννακόπουλος-Μπιτέρνας (Δραμεσιώτης)
2ος Όμιλος
Κυριακή 10 Νοεμβρίου
ΜΕΝΤ 15.00 ΜΕΝΤ-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας
Χατζηκώστας-Παπαδόπουλος Γρ. (Παπαδόπουλος Ν.)
Πυλαίας 13.30 Πυλαία-Παναθλητικός Συκεών
Αναστασιάδης-Αγραφιώτης Β. (Σακελλαρίου)
ΣΣ Κατερίνης 13.00 Πιερικός Αρχέλαος-Πανόραμα
Γιατρόπουλος-Δημουλάς (Βάτσιος)
Ιβανώφειο 15.00 Ηρακλής-Άρης Θεσσαλονίκης
Ηλιόπουλος-Καντερές (Δέλλας)
Ν. Ρυσιου 13.30 Αναγέννηση Ν.Ρ.-Απόλλων Καλαμαριάς
Δικταπανίδης-Θρασυβουλίδης (Σιμητόπουλος)
Ομονοιας 12.00 Πανσερραϊκός-Ασπίς Ξάνθης 2001
Πίπλιος-Τζεκάκης (Δραγκιόγλου)
Χατζηκώστας-Παπαδόπουλος Γρ. (Παπαδόπουλος Ν.)
Πυλαίας 13.30 Πυλαία-Παναθλητικός Συκεών
Αναστασιάδης-Αγραφιώτης Β. (Σακελλαρίου)
ΣΣ Κατερίνης 13.00 Πιερικός Αρχέλαος-Πανόραμα
Γιατρόπουλος-Δημουλάς (Βάτσιος)
Ιβανώφειο 15.00 Ηρακλής-Άρης Θεσσαλονίκης
Ηλιόπουλος-Καντερές (Δέλλας)
Ν. Ρυσιου 13.30 Αναγέννηση Ν.Ρ.-Απόλλων Καλαμαριάς
Δικταπανίδης-Θρασυβουλίδης (Σιμητόπουλος)
Ομονοιας 12.00 Πανσερραϊκός-Ασπίς Ξάνθης 2001
Πίπλιος-Τζεκάκης (Δραγκιόγλου)