Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2018

Ευξεινούπολη-Α.Σ.Φαρσάλων 60-58 (Α2 ΕΣΚΑΘ)

Νίκη σήμερα για τους πράσινους του Θανάση Σπανού που κέρδισαν τον Α.Σ. Φαρσάλων με σκορ 60 - 58 στο Κλειστό Αλμυρού.

Η Δήμητρα από το 1ο ημίχρονο ήταν μπροστά στο σκορ όμως από το 3ο δεκάλεπτο το παιχνίδι ήρθε στα ίσια και έτσι πήγαινε μέχρι το τέλος, αλλά στα τελευταία δευτερόλεπτα με σουτ του Κουρκούμπα οι πράσινοι κατάφεραν να πάρουν το ροζ φύλλο αγώνα. Τη Κυριακή 11/2 η Δήμητρα πηγαίνει στη Λάρισα για ακόμη ένα παιχνίδι "φωτιά" με την Αναγέννηση Καλοχωρίου όπου θέλει πάση θυσία τη νίκη για να μπορέσει να κάνει ακόμη ένα βήμα για τη παραμονή.