Η ΕΟΚ ανακοίνωσε τους ορισμούς διαιτητών, των εθνικών κατηγοριών ανδρών , που είναι οι εξής:
Α1 Εθνική Ανδρών
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 8ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών, είναι:
Σάββατο 23 Νοεμβρίου
Νεάπολης Λάρ. 15.45 Λάρισα-Ήφαιστος Λήμνου
Σχινάς-Ψαριανός-Λόρτος (Βαρνάς)
Σοφία Μπεφόν 15.45 Ιωνικός Ν.-Κολοσσός Ρ.
Σώμος-Παναγιώτου-Πουρσανίδης Κ. (Παλάτος)
ΠΑΟΚ 15.45 ΠΑΟΚ-Ρέθυμνο
Καρακατσούνης-Ανδρικόπουλος-Καλδίρης (Γκούμας)
Δ. Τόφαλος 15.45 Προμηθέας Πάτρας-Πανιώνιος
Πουρσανίδης Γ.-Σταματόπουλος-Τζιοπάνος (Θεοδωρόπουλος)
Λαυρίου 17.45 Λαύριο-ΑΕΚ
Αναστόπουλος Π.-Μπήτης-Αναστόπουλος Α. (Τεφτίκης)
Κυριακή 24 Νοεμβρίου
Αλεξάνδρειο 17.00 Άρης-Περιστέρι
Παπαπέτρου-Τζαφλέρης-Παφίλης (Μήτσιου)
Δευτέρα 25 Νοεμβρίου
ΟΑΚΑ 19.00 Παναθηναϊκός-Ηρακλής
Τσαρούχα-Συμεωνίδης-Τσολάκος (Μπεσκάκη)
Α2 Εθνική Ανδρών
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 8ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι:
Σάββατο 23 Νοεμβρίου
Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Ανατόλια
Θεονάς-Ζακεστίδης-Πλιάκας (Μαυραντζάς)
Υμηττού 17.00 Αμύντας-Καρδίτσα
Μαλαμάς-Νάστος-Χριστινάκης (Μουζάκης Στ.)
Περιβόλας 17.00 Απόλλων Π.-Αγρίνιο
Κάρδαρης-Μηλαπίδης-Τηγάνης (Θεοδοσόπουλος)
Ελευθερούπολης 17.00 Ελευθερούπολη-Διαγόρας Δρ.
Πιτσίλκας-Καλογερόπουλος Λ.-Θεοδώρου (Μπρίγκος)
ΣΕΦ 17.00 Ολυμπιακός-Κόροιβος
Κατραχούρας-Δόλγυρας-Τσιμπούρης (Ντίνος)
Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Παγκράτι
Ζαχαρής-Τσιρτσιμάλης-Κοϊμτζόγλου (Μελανίδης)
Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Ψυχικό
Παντελίδης-Κωνσταντινίδου-Μαρινάκης (Πατσαντζόπουλος)
Στρέφη 17.00 Τρίτων-Δάφνη Δαφνίου
Τσώνος-Θεοδωρόπουλος-Καλογερόπουλος Φ. (Άκελ)
Β΄ Εθνική Ανδρών
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 8ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών είναι:
1ος Όμιλος
Κυριακή 24 Νοεμβρίου
Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Αιγάλεω
Ραχιώτης-Μπούκας-Γρίβα (Άκελ)
Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Έσπερος
Στρέμπας-Σπυρόπουλος-Κοτσώνης (Σταύρου)
Μεγάρων (Νέο) 17.00 ΝΕ Μεγαρίδος-Δούκας
Σκαλτσής-Λαζαρίδης-Τεφτίκης (Ηπιώτης)
Π.Σαλπέας 18.00 Εθνικός-Πανερυθραϊκός
Σκούτας-Τσάτσης-Αργυρούδης (Ελευθεριάδης)
1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Ιωνικός ΝΦ
Αναστασίου-Ουσταμπασίδης-Γεράνιος (Ζερδεβάς)
Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-ΟΦΗ
Παντελίδης-Ντάνος-Μακρόπουλος (Βιδάλης)
Παπάγου 17.00 Παπάγου-Λοκρός Αταλάντης
Χαλαμπαλάκης-Καρπάνος-Κώτσου (Φαλούκας)
Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Πανελευσινιακός
Κωνσταντινόπουλος-Ζιώγας-Σκουλαρίκης (Ευστρατίου)
2ος Όμιλος
Σάββατο 23 Νοεμβρίου
Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Μαχητές
Α1 Εθνική Ανδρών
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 8ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών, είναι:
Σάββατο 23 Νοεμβρίου
Νεάπολης Λάρ. 15.45 Λάρισα-Ήφαιστος Λήμνου
Σχινάς-Ψαριανός-Λόρτος (Βαρνάς)
Σοφία Μπεφόν 15.45 Ιωνικός Ν.-Κολοσσός Ρ.
Σώμος-Παναγιώτου-Πουρσανίδης Κ. (Παλάτος)
ΠΑΟΚ 15.45 ΠΑΟΚ-Ρέθυμνο
Καρακατσούνης-Ανδρικόπουλος-Καλδίρης (Γκούμας)
Δ. Τόφαλος 15.45 Προμηθέας Πάτρας-Πανιώνιος
Πουρσανίδης Γ.-Σταματόπουλος-Τζιοπάνος (Θεοδωρόπουλος)
Λαυρίου 17.45 Λαύριο-ΑΕΚ
Αναστόπουλος Π.-Μπήτης-Αναστόπουλος Α. (Τεφτίκης)
Κυριακή 24 Νοεμβρίου
Αλεξάνδρειο 17.00 Άρης-Περιστέρι
Παπαπέτρου-Τζαφλέρης-Παφίλης (Μήτσιου)
Δευτέρα 25 Νοεμβρίου
ΟΑΚΑ 19.00 Παναθηναϊκός-Ηρακλής
Τσαρούχα-Συμεωνίδης-Τσολάκος (Μπεσκάκη)
Α2 Εθνική Ανδρών
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 8ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι:
Σάββατο 23 Νοεμβρίου
Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Ανατόλια
Θεονάς-Ζακεστίδης-Πλιάκας (Μαυραντζάς)
Υμηττού 17.00 Αμύντας-Καρδίτσα
Μαλαμάς-Νάστος-Χριστινάκης (Μουζάκης Στ.)
Περιβόλας 17.00 Απόλλων Π.-Αγρίνιο
Κάρδαρης-Μηλαπίδης-Τηγάνης (Θεοδοσόπουλος)
Ελευθερούπολης 17.00 Ελευθερούπολη-Διαγόρας Δρ.
Πιτσίλκας-Καλογερόπουλος Λ.-Θεοδώρου (Μπρίγκος)
ΣΕΦ 17.00 Ολυμπιακός-Κόροιβος
Κατραχούρας-Δόλγυρας-Τσιμπούρης (Ντίνος)
Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Παγκράτι
Ζαχαρής-Τσιρτσιμάλης-Κοϊμτζόγλου (Μελανίδης)
Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Ψυχικό
Παντελίδης-Κωνσταντινίδου-Μαρινάκης (Πατσαντζόπουλος)
Στρέφη 17.00 Τρίτων-Δάφνη Δαφνίου
Τσώνος-Θεοδωρόπουλος-Καλογερόπουλος Φ. (Άκελ)
Β΄ Εθνική Ανδρών
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 8ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών είναι:
1ος Όμιλος
Κυριακή 24 Νοεμβρίου
Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Αιγάλεω
Ραχιώτης-Μπούκας-Γρίβα (Άκελ)
Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Έσπερος
Στρέμπας-Σπυρόπουλος-Κοτσώνης (Σταύρου)
Μεγάρων (Νέο) 17.00 ΝΕ Μεγαρίδος-Δούκας
Σκαλτσής-Λαζαρίδης-Τεφτίκης (Ηπιώτης)
Π.Σαλπέας 18.00 Εθνικός-Πανερυθραϊκός
Σκούτας-Τσάτσης-Αργυρούδης (Ελευθεριάδης)
1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Ιωνικός ΝΦ
Αναστασίου-Ουσταμπασίδης-Γεράνιος (Ζερδεβάς)
Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-ΟΦΗ
Παντελίδης-Ντάνος-Μακρόπουλος (Βιδάλης)
Παπάγου 17.00 Παπάγου-Λοκρός Αταλάντης
Χαλαμπαλάκης-Καρπάνος-Κώτσου (Φαλούκας)
Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Πανελευσινιακός
Κωνσταντινόπουλος-Ζιώγας-Σκουλαρίκης (Ευστρατίου)
2ος Όμιλος
Σάββατο 23 Νοεμβρίου
Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Μαχητές
Παφίλης-Ξέρας-Κοντογιάννης (Βαφείδης)
Κυριακή 24 Νοεμβρίου
Μ.Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Ευκαρπία
Κυριακή 24 Νοεμβρίου
Μ.Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Ευκαρπία
Λουλουδιάδης-Γραικός-Βασιλόπουλος (Σιμητόπουλος)
Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Ερμής Λαγκαδά
Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Ερμής Λαγκαδά
Θεοδώρου- Φουντζήλας-Σαρακενίδης (Παπαγεωργίου)
Αγ. Παύλου 17.30 Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου-Στρατώνι
Αγ. Παύλου 17.30 Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου-Στρατώνι
Παγώνης-Τσουμαχίδης-Μαραμής (Μανιός)
Ιωαννίνων (Νέο) 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα –Φάρσαλα
Ιωαννίνων (Νέο) 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα –Φάρσαλα
Λόρτος-Αγραφιώτης Τζ.-Τζιοπάνος Γ. (Κασιούμης)
Γρεβενών 16.00 Πρωτέας Γρεβενών-Κομοτηνή
Γρεβενών 16.00 Πρωτέας Γρεβενών-Κομοτηνή
Ταρενίδης Στ.-Σιταρίδης-Δέλλας (Πλεξίδας)
Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Καβάλα
Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Καβάλα
Κοϊμτζόγλου-Σελεβός-Αγραφιώτης Γρ. (Ιωακειμίδης)
Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Έσπερος Λαμίας
Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Έσπερος Λαμίας
Δημάδης-Ντούρας-Ζαχαριάδης (Παραλυκίδης)
Γ΄ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Κυριακή 24 Νοεμβρίου
Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Κορωπί
Φασόλης-Αντωνιάδης (Παππάς)
ΚΓ Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-ΑΟ Ερμιόνης
Ντάσης-Ξηροκώστας (Κοκορδάτος)
Παναχαϊκής 13.00 Παναχαϊκή-Νέο Ληξούριο
Παπαδόπουλος Χρ.-Τζίμης (Πίγκας)
ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 18.30 Άρης Νίκαιας-ΣΔΥ Τρίπολης
Μαρίχλη-Ροδίτης (Παπαδόπουλος Κ.)
Σοφία Μπεφόν 17.00 ΑΟ Π. Φαλήρου-Γλαύκος
Καρακωνσταντόπουλος-Καρανικόλα Αλ. (Παπαγιαννόπουλος)
Δημ. Βικέλας 17.00 ΑΕΝ Κηφισιάς-Ακράτα
Σκανδαλάκης-Καρανικόλα Ελ. (Φαλούκας)
ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-ΑΟΚ Χαλάνδρι
Καρακάσης-Καραμπιτσάκος (Καραλής)
2ος Όμιλος
Κυριακή 24 Νοεμβρίου
ΚΣΓ Ν. Φιλαδέλφειας 13.30 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
3ος Όμιλος
Κυριακή 24 Νοεμβρίου
ΚΓ Νέας Ιωνίας Β’ 17.00 Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου
Παζώλης-Καρακώστας (Γκουντελιάς)
ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 ΦΣΦ Αριστοτέλης-Τιτάνες Παλαμά
Τσιρτσιμάλης-Κωνσταντινέλλης (Βόντζας)
Δημ. Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-ΣΚ Ιωάννινα
Παπαθανασίου-Καντερές (Καλότσης)
ΚΓ Καρδίτσας 15.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Φαίακας Κέρκυρας
Γεωργούλης-Γκέκας (Τέγα)
Νέο ΚΓ Ιωαννίνων 14.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΦΟ Αριδαίας
Τσιαπλής-Παπανικολάου (Καραδήμας)
ΔΑΚ Μελίκης 16.00 ΓΑΣ Μελίκης-ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων
Θρασυβουλίδης-Ηλιόπουλος (Παπαπέτρου)
4ος Όμιλος
Κυριακή 24 Νοεμβρίου
ΚΓ Μίκρας Β’ 17.00 Μέγας Αλέξανδρος-Ασπίς Ξάνθης
Γ΄ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Κυριακή 24 Νοεμβρίου
Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Κορωπί
Φασόλης-Αντωνιάδης (Παππάς)
ΚΓ Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-ΑΟ Ερμιόνης
Ντάσης-Ξηροκώστας (Κοκορδάτος)
Παναχαϊκής 13.00 Παναχαϊκή-Νέο Ληξούριο
Παπαδόπουλος Χρ.-Τζίμης (Πίγκας)
ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 18.30 Άρης Νίκαιας-ΣΔΥ Τρίπολης
Μαρίχλη-Ροδίτης (Παπαδόπουλος Κ.)
Σοφία Μπεφόν 17.00 ΑΟ Π. Φαλήρου-Γλαύκος
Καρακωνσταντόπουλος-Καρανικόλα Αλ. (Παπαγιαννόπουλος)
Δημ. Βικέλας 17.00 ΑΕΝ Κηφισιάς-Ακράτα
Σκανδαλάκης-Καρανικόλα Ελ. (Φαλούκας)
ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-ΑΟΚ Χαλάνδρι
Καρακάσης-Καραμπιτσάκος (Καραλής)
2ος Όμιλος
Κυριακή 24 Νοεμβρίου
ΚΣΓ Ν. Φιλαδέλφειας 13.30 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Τσακαλογιάννης-Χατζημάρκος (Κουλούρης)
ΚΔΓ Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Ένωση Ιλίου
ΚΔΓ Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Ένωση Ιλίου
Σοφιανόπουλος-Λαμπίρης (Μάρης)
Τ. Καμπούρης 17.00 ΑΚ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου
Τ. Καμπούρης 17.00 ΑΚ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου
Μαρτινάκος-Αγγελής (Κάλφα)
Νέο ΚΓ. Αγ. Δημητρίου 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αργοναύτης Τριγλίας
Νέο ΚΓ. Αγ. Δημητρίου 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αργοναύτης Τριγλίας
Πόντας-Ασλανίδης (Σαμαρτζή)
ΚΓ Ζωγράφου (κ.θ.) 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αίαντας Αυλίδας
ΚΓ Ζωγράφου (κ.θ.) 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αίαντας Αυλίδας
Ασημακάκη-Πετράκης (Παπαδόπουλος Στ.)
Βυζαντινό Αθλ. Κέντρο 17.00 ΑΣ Πέρα-ΑΟΝΣ Μίλων
Βυζαντινό Αθλ. Κέντρο 17.00 ΑΣ Πέρα-ΑΟΝΣ Μίλων
Κούλης-Λαζόγκα (Χαράτσης)
Ερ. Χατζόπουλος 15.00 Άρης Θήβας-ΑΟΚ Χανιά
Ερ. Χατζόπουλος 15.00 Άρης Θήβας-ΑΟΚ Χανιά
3ος Όμιλος
Κυριακή 24 Νοεμβρίου
ΚΓ Νέας Ιωνίας Β’ 17.00 Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου
Παζώλης-Καρακώστας (Γκουντελιάς)
ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 ΦΣΦ Αριστοτέλης-Τιτάνες Παλαμά
Τσιρτσιμάλης-Κωνσταντινέλλης (Βόντζας)
Δημ. Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-ΣΚ Ιωάννινα
Παπαθανασίου-Καντερές (Καλότσης)
ΚΓ Καρδίτσας 15.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Φαίακας Κέρκυρας
Γεωργούλης-Γκέκας (Τέγα)
Νέο ΚΓ Ιωαννίνων 14.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΦΟ Αριδαίας
Τσιαπλής-Παπανικολάου (Καραδήμας)
ΔΑΚ Μελίκης 16.00 ΓΑΣ Μελίκης-ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων
Θρασυβουλίδης-Ηλιόπουλος (Παπαπέτρου)
4ος Όμιλος
Κυριακή 24 Νοεμβρίου
ΚΓ Μίκρας Β’ 17.00 Μέγας Αλέξανδρος-Ασπίς Ξάνθης
Μπουγλός Π.-Γιαννούλης Στ. (Δροσόπουλος)
11ο Δημ. Σχ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Απόλλων Καλαμαριάς
11ο Δημ. Σχ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Απόλλων Καλαμαριάς
Κολοκυθάς-Παπαδόπουλος Κ. (Δέλλας)
ΚΓ Μαντουλίδης 18.00 Μαντουλίδης-Πανσερραϊκός
ΚΓ Μαντουλίδης 18.00 Μαντουλίδης-Πανσερραϊκός
Μαντήλας-Ντόγκας (Κασαπίδης)
Αγ. Παύλου Χαλκ. 18.00 Κένταυρος Καλ.-Ελπίς Αμπελοκήπων
Αγ. Παύλου Χαλκ. 18.00 Κένταυρος Καλ.-Ελπίς Αμπελοκήπων
Χρυσάφης-Τοπαλίδης (Αρναούτογλου)
ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02
ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02
Τσαρδούλιας-Τσάνταλη (Αχταρίδης)
ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Μακεδονικός
ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Μακεδονικός
Χατζημπαλίδης-Χατζηχαρίσης (Γιαβρής)